شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از محصولات فروشگاه پلاگین بصورت زیر است:

 1. خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
 2. استفاده از محصولات فروشگاه پلاگین تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و استفاده در بیش از یک دامنه نیازمند اجازه رسمی از فروشگاه پلاگین و فروشنده محصول است.
 3. فروشنده حق دارد محصول عرضه شده‌ی خود را به نحوی که به کلیت و اصل طرح خدشه ای وارد نشود امضا کند. کپی رایت محصولات فروشگاه پلاگین تنها با اجازه رسمی فروشنده و مدیریت فروشگاه پلاگین قابل حذف می باشد.
 4. تغییر درمحصولات و فروش آنها چه در پلاگین و چه در مارکت های دیگر به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
 5. استفاده از تصاویر محصولات (کاور، بنر، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات)، متن توضیحات، عناوین، پیش نمایش محصولات غیر از فروشگاه پلاگین به آدرس www.faplugin.ir غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
 6. تعداد غیرفعالسازی یک محصول محدود می باشد و چنانچه برای ۵ دامنه‌ی مختلف غیرفعالسازی را انجام داده باشید، به هیچ عنوان غیرفعالسازی دیگری امکانپذیر نمی باشد.
 7. مدت پشتیبانی پیش‌فرض محصولات خریداری شده، ۶ ماه می‌باشد و بعد از اتمام این زمان در صورت امکان ارائه خدمات پشتیبانی به محصول توسط فروشگاه پلاگین، خریدار باید هزینه اضافه جهت تمدید زمان پشتیبانی را واریز نماید.
 8. از آنجایی که اکثر محصولات فروشگاه پلاگین با ionCube رمزگذاری شده‌اند، نصب بودن لودرهای ionCube در هاست یا سرور خریدار جزء پیشفرض ها میباشد و خریدار موظف است قبل از تهیه هاست میزبانی یا سرور، از این مورد اطمینان حاصل نماید.

با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

 1. ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.
 2. ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

نکات

 • استفاده یا خرید محصولات فروشگاه پلاگین به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد.
 • توجه داشته باشید که احتمال تغییر در قوانین بسته به شرایط در طول زمان وجود دارد، خریداران موظف به چک کردن این صفحه در بازه های زمانی ۳ ماهه هستند.

 

 

آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۹/۰۹/۱۵