فروشنده شوید

ما در پلاگین به عنوان بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی قالب و افزونه وردپرس، امکان فروش :

  • قالب وردپرس
  • افزونه وردپرس
  • قالب HTML
  • اسکریپت
  • وبسایت های آماده

را برای توسعه دهندگان و طراحان محترم که از این پس به عنوان `فروشنده` نامیده میشوند، فراهم نموده‌ایم که فروشنده مستلزم موافقت و پیروی از قوانین فروشندگی در پلاگین است که در ادامه به شرح آن میپردازیم.

 

قوانین و مقررات فروشندگی

 1. فعال سازی حساب فروشنده جهت انتشار محصولات، مستلزم تایید هویت فروشنده است و به همین منظور فروشنده بایستی مدارک درخواست شده توسط تیم پشتیبانی فروشندگان (به آدرس ایمیل sellers@faplugin.ir) را بصورت کامل ارسال کند تا تایید هویت فروشنده توسط کارشناسان ما انجام شود و پس از تایید هویت فعال سازی حساب فروشنده انجام شود.
 2. فروشگاه پلاگین به عنوان معرف محصولات فروشنده عمل میکند و هیچگونه مسئولیتی در رابطه با موارد زیر ندارد :
  • حقوق مالکیت فکری محصول
  • اختلافات و شکایات فروشنده و خریدار
  • اختلافات و شکایات فروشنده و صاحب محصول (درصورت وجود)
 3. فروشگاه پلاگین به عنوان معرف محصولات فروشندگان این اجازه را دارد که در صورت نقض قوانین توسط فروشنده، محصول فروشنده را از فروشگاه حذف نماید (دلایل حذف محصول از طریق ایمیل برای فروشنده ارسال میشود).
 4. تسویه حساب فروشنده در تاریخ ۱ام هر ماه انجام میشود و روند تسویه حساب ممکن است تا ۷ روز به تاخیر بیفتد.
 5. حداقل مبلغ موجودی حساب فروشنده جهت تسویه حساب، ۱۰۰،۰۰۰ تومان میباشد و باتوجه به اینکه تسویه حساب به شماره شبای فروشنده انجام میشود، هرگونه غلط یا اشتباهی در شماره شبای فروشنده برعهده خود آن است و فروشگاه پلاگین هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
 6. فروشنده موظف است تلفن تماس و ایمیل تعیین شده در بخش پشتیبانی را به صورت کامل در درسترس نگه دارد و بصورت کامل پشتیبانی محصولات خود را انجام دهد.
 7. محصولات ارسالی توسط فروشنده جهت انتشار، توسط کارشناسان خبره فروشگاه پلاگین بررسی میشوند و تا مرحله انتشار محصول با فروشنده از طریق آدرس ایمیل sellers@faplugin.ir مکاتبه خواهد شد.
 8. فروشگاه پلاگین هیچ تعهدی مبنی بر انتشار محصول فروشنده ندارد و ممکن است محصول قابل انتشار در فروشگاه پلاگین نباشد اما دلایل عدم انتشار محصول از طریق آدرس ایمیل sellers@faplugin.ir به استحضار فروشنده خواهد رسید.
 9. ارسال محصول توسط فروشنده باید از طریق پنل فروشندگان صورت پذیرد و ارسال محصول از طریق ایمیل یا… پذیرفته نیست.
 10. محصولات خارجی که بصورت فارسی سازی شده یا تغییر یافته هستند بایستی دارای لایسنس معتبر از مرجع اصلی یا صاحب امتیاز آن محصول باشد.
 11. انتشار محصولات ایرانی در فروشگاه پلاگین فقط توسط صاحب امتیاز آن محصول امکان پذیر است.
 12. درخواست انتشار مکرر محصولات فاقد حقوق مالکیت فکری (کپی رایت) یا محصولات فروشندگان دیگر توسط فروشنده منجر به بسته شدن مادام العمر حساب فروشنده خواهد شد.
 13. فرایند بررسی محصول جهت انتشار توسط کارشناسان فروشگاه پلاگین بین ۱ تا ۷ روز ممکن است به طول بیانجامد.
 14. فروشنده موظف است در صورت بروزرسانی محصول خود، فورا آن را نیز از طریق پنل فروشندگان در فروشگاه پلاگین بروزرسانی نماید در غیر اینصورت آن محصول از فروشگاه پلاگین حذف خواهد شد و امکان انتشار مجدد آن محصول میسر نیست.
 15. فروشگاه موظف است محصولاتی که در فروشگاه پلاگین به فروش میرساند را به صورت مداوم پشتیبانی نماید، در صورت عدم ارائه پشتیبانی مناسب از طریق پنل فروشندگی خود، مبلغ محصول فروخته شده به خریدار عودت داده و با فروشنده برخورد خواهد شد.
 16. درخواست توقف فروش یا حذف محصول توسط فروشنده تنها با نظر مدیر سایت امکان پذیر است و فروشنده موظف است تا زمان تایید مدیر سایت از محصولات عرضه شده در فروشگاه پلاگین پشتیبانی کامل داشته باشند.
 17. ذکر هرگونه امکانات و قابلیت ها و یا خدمات برای یک محصول در صورتی که آن محصول چنین امکانی را پشتیبانی نکند و یا به صورت ناقص پشتیبانی کند تخلف محسوب می گردد و در صورت اعتراض خریدار وجه پرداختی ایشان عودت و با فروشنده متخلف برخورد خواهد شد.
 18. از آنجایی که فروشنده و خریدار میتوانند در رابطه با محصول فروخته شده با یکدیگر مکاتبه کنند، هرگونه پیشنهاد تخفیف، پیشنهاد سایر محصولات، پیشنهاد نسخه premium یا pro خارج از فروشگاه پلاگین ممنوع میباشد و فورا حساب فروشنده بسته خواهد شد.
 19. درج هر گونه اطلاعات تماس از قبیل تلفن، وب سایت، ایمیل، کانال تلگرام و… در پروفایل کاربری، توضیحات، دیدگاه ها و دموی محصولات ممنوع است و خریداران میتوانند سوالات خود را قبل از خرید در بخش دیدگاه مطرح کنند و بعد از خرید از طریق بخش پشتیبانی هر محصول با تلفن و ایمیل فروشنده در ارتباط باشند.
 20. قرار دادن دکمه خرید در دموی محصولات که لینکی خارج از فروشگاه پلاگین داشته باشد ممنوع است.
 21. فروشنده ملزم به طراحی کاور و آیکون با متن فارسی می باشد و بایستی این طرح ها کپی طرح های قالب لاتین نباشد همچنین در توضیحات محصول نباید از تصاویر لاتین (غیر از فارسی) استفاده شود و محصولات فروشنده هایی که این نکات را رعایت نکنند تایید نخواهند شد.
 22. به محصولاتی که فقط در فروشگاه پلاگین توسط فروشنده (صاحب امتیاز) منتشر میشوند نشان محصول ویژه تعلق خواهد گرفت و در صفحات پربازدیدتر نیز منتشر خواهد شد.
 23. درصورتی که فروشنده قوانینی که منجر به بسته شدن حساب خود شود را نقض کند، تسویه حساب آن انجام نخواهد شد و مبلغ موجودی حساب فروشنده نزد فروشگاه پلاگین باقی خواهد ماند و هیچگونه اعتراض یا شکایتی پذیرفته نیست.

 

امیدواریم که فروشنده و فروشگاه پلاگین با تعهد به یکدیگر و پیروی از قوانین و مقررات، همکاری لذت بخشی برای یکدیگر ایجاد کنند 🙂

 

چگونه فروشنده شویم؟

 1. ابتدا از طریق این لینک حساب کاربری خود را بسازید و سپس بامراجعه به صندوق ورودی ایمیل خود، حساب خود را تایید کنید (اگر از قبل حساب کاربری دارید فقط به حساب خود وارد شوید)
 2. به پنل کاربری خود وارد شوید و گزینه `برای فروش محصول آماده اید؟` در پایین صفحه را بزنید (یا روی این لینک کلیک کنید)
 3. اطلاعاتی که از طریق فرم ارتقای حساب از شما درخواست میشود به دقت وارد نمایید و در نهایت دکمه `فروشنده شوید` را انتخاب کنید.
 4. درمرحله بعدی از طریق یک فرم 3 مرحله ای اطلاعات بانکی، اطلاعات پستی و صفحه فروشگاهتان را به دقت وارد نمایید تا پیشخوان فروشندگان برایتان آماده شود.
 5. برای ورود به پیشخوان فروشندگان میتوانید از طریق منوی کاربری گزینه `پیشخوان فروشندگان` را انتخاب نمایید تا وارد داشبوردتان شوید.
 6. در آخرین مرحله با مراجعه به پیشخوان فروشندگان باید اطلاعات و مدارک هویتی خود را ارسال کنید و منتظر بمانید تا حساب شما توسط یکی از کارشناسان ما تایید شود تا بتوانید از تمامی امکانات پنل استفاده نمایید.

 

نکات مهم

 1. هرگونه اشتباه یا غلط املایی در ورود اطلاعات (هویتی، بانکی و…) در پروسه‌ی ارتقای حساب فروشندگی برعهده فروشنده میباشد و پلاگین هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 2. پلاگین هیچ گونه تضمینی مبنی برتایید حساب فروشندگان ندارد و در صورت هرگونه تخلف احتمالی پس از تایید حساب، این امکان وجود دارد که حساب متخلف مسدود شود.
 3. هرگونه نقض اطلاعات بین مدارک و اطلاعات هویتی ارسالی توسط فروشنده موجب عدم تایید حساب فروشنده خواهد شد و فروشندگانی که مدارک هویتی آنها دستکاری شده و یا دارای/شامل جعل هویت شخص دیگری باشد، تحویل مراجع قضایی داده خواهند شد.

 

آخرین تاریخ تنظیم : ۱۳۹۹/۰۹/۱۵